Danışma Hattı : 0216 338 82 82 | bilgi@mettasarim.com.tr
Bizi Takip Edin
Şifremi Unuttum
  • E-Ticaret Entegrasyonlari
Penta Entegrasyonu

Kişisel Bilgisayarlar, Oem, Sunucular, Ağ ürünleri ve birçok farklı kategoride 4000+ürün yelpazesiyle bayilerine hizmet veren Penta Bilgisayar A.Ş. Entegrasyon hizmeti sayesinde tüm Penta ürünlerini sitenizde satışa sunabilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Exa Entegrasyonu

Bilgisayarlar, Elektronik Ürünler, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ ürünleri ve diğer bir çok kategoride bayilerine hizmet veren Exa Elektronik Entegrasyon altyapısı sayesinde 3000+ ürünü tek tıklama ile sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz.
Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 

Index Entegrasyonu

Bütün Index Bilgisayar A.Ş. bayileri Index Entegrasyon hizmeti sayesinde Index tarafından bayilere sağlanan 3500+ ürünü kendi sanal mağazalarında satışa sunabilirsiniz. Index Bayileri entegrasyon hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 

Netex Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde Netex olarak yer almakta ve Network, Güvenlik çözümleri gibi ürün gruplarında aktif olarak faaliyet göstermekle beraber, distribütörlükleri de bulunmaktadır. Netexentegrasyonu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Datagate Entegrasyonu

Türkiye’de etkin hizmet veren Intel, Seagate, Maxtor, MSI, Xerox, Fujitsu ve bir çok markanın distribütörlüğünü yapan Datagate Entegrasyon altyapısı ile tüm ürünleri otomatik olarak sitenizde satışa sunabilirsiniz. Entegrasyon hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Despec Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde Despec Türkiye olarak yer almakta ve Tüketim Malzemeleri (Yazıcı, Kartuş, Toner vb.) ile alakalı her ürünü bünyesinde bulundurmakta ve bayi kanalına sunmaktadır. Despec Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Neotech Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde NeoTech olarak yer almakta ve Tüketici Elektroniği, Ev Elektroniği, iletişim kategorilerinde bir çok ürünü bünyesinde bulundurmakta ve bayi kanalına sunmaktadır.Neotech Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz

 

Modacar Entegrasyonu

Otomotiv sektöründe 278 marka ve 7000+ ürün çeşidi ile ithal / yerli otomobillerin aksesuar ekipmanlarını sağlayan ModaCar‘ın ürünlerini sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz.ModaCar Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz

 

Segment Entegrasyonu

Bilgisayarlar, Tüketici Elektroniği, Bilgisayar Bileşenleri, Ses Sistemleri ve diğer bir çok kategoride bayilerine hizmet veren Segment Bilgisayar Entegrasyon altyapısı sayesinde 2500 + ürünü tek tıklama ile sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz.
Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 

Genpa Entegrasyonu

Türkiye distribütörü olduğu Nokia ve diğer markalarda Cep telefonu ve Cep telefonu aksesuarlarını barındıran Genpa firması ile yaptığımız POS Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızda satışların ödemesini Genpa üzerinden alabilirsiniz. Genpa POS Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Techno Model Entegrasyonu

Model Araba, Model Helikopter, Model Uçak ve model aksesuarları ile birlikte 2000+ ürünü Techno Model Entegrasyonu ile sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. Techno ModelEntegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Anka Medikal Entegrasyonu

Türkiye’de 1995 yılından beri etkin hizmet veren Anka Medikal Tıbbi Malzeme Kozmetik Entegrasyon altyapısı ile tüm ürünleri otomatik olarak sitenizde satışa sunabilirsiniz. Entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Atlaskamp Entegrasyonu

1996 yılından beri faaliyet gösteren Atlaskamp Dağcılık ve Kampçılık ürünleri kategorisinde yüzlerce ürün yelpazesine sahiptir. Atlaskamp bayiliği ile siz de sitenizde yüzlerce adet ürünü otomatik olarak yükleyebilir ve kolaylıkla güncellemesini yapabilirsiniz.


Yukarı Çık