Danışma Hattı : 0216 338 82 82 | bilgi@mettasarim.com.tr
Bizi Takip Edin
Şifremi Unuttum
  • Yazılım Çözümleri

MET Tasarım Küçük ve Büyük ölçekli kurumlar için sektörel veya genel yazılımlar üretmektedir.

 

Yazılım çözümlerindeki hedefimiz, verinin hacim olarak bu kadar hızlı arttığı ve değer kazandığı bir çağda kurumların veriyi en etkin şekilde işleyişlerine  aktarabilmeleri.

 

 

 

 

 

İş uygulamalarında altyapı sistemlerinin performanslı, güvenli ve esnek olarak kullanılabilmesini sağlayan sistem yazılım çözümlerinin odağında, yapılan donanım yatırımlarından en yüksek faydayı elde etmek için müşterilerinin ve kurumların  yazılım tarafındaki ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunan MET Tasarım uzman bir kadroya sahiptir.

 

 

 

Bir çok  önemli projelerinin yazılım geliştirme ve  altyapı çalışmalarına imza atmış olan MET Tasarım ekibinin referansları, gelecekteki projelerin en önemli teminatlarıdır.

 

Yazılım Hizmetleri

ARAÇ TAKİP & FİLO KİRALAMA YÖNETİM SİSTEMİ

Firmanıza ait filonuzun sorunsuz biçimde yönetile bilmesi ve takip zorluğundan oluşan giderlerin düşürülmesi için düşünülmüş ve kullanan müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda geliştirilmiştir.

Yazılım hem firmaya ait filo yönetimi hem de filo kiralama yapan şirketler için düşünülmüştür.

Tümünü Gör

NAKLİYE SİSTEMİ

Nakliye Sistemi, nakliye firmaları için geliştirilmiş nakliye kayıtlarını tutabileceğiniz kapsamlı, kolay kullanımlı bir programdır.

Sistem paket halinde hazır olarak kullanılabildiği gibi ayrıca müşteri taleplerine göre ektra modüller ekenebilmektedir.

Tümünü Gör

MÜŞTERİ KAYIT SİSTEMİ

Şirket bünyesinde bulunan satış ekibinin potansiyel ve sözleşmeli müşteri ziyaretlerinin kayıt altında tutulur.

Bu bilgiler doğrultusunda satışçı takip ve performans ölçümleri yapılır.

Tümünü Gör

SÜRÜ YÖNETİM SİSTEMİ

Çiftlik bünyesinde bulunan hayvanların, doğum zamanından ölüm,kesim veya satış zamanına kadar olan bölümde, Sağlık, Bakım, Besleme, Tohumlanma, Gebelik, Satış ve gerek duyulacak tüm bilgilerin kayıt altında tutulduğu sistemimizde hataları minimuma indirmektedir.

Tümünü Gör
Yukarı Çık